Zapytania:
[email protected].
Wsparcie:

Tel: 03-5403-6479 (japoński)
Tel: +1-361-298-0005 (angielski)
Faks: 0488-72-6373
Godziny pracy:

Od poniedziałku do piątku 9:00-17:30 JST
Z wyjątkiem japońskich świąt narodowych.
Plecy

Wakat na inżyniera baz danych jest otwarty

Opis pracy

Inżynier baz danych na tym stanowisku jest odpowiedzialny za projektowanie, tworzenie, wdrażanie, aktualizowanie i pracę ze schematami baz danych, importowanie, eksportowanie i integrowanie istniejących baz danych w oprogramowaniu komputerowym i aplikacjach w chmurze. Inżynier baz danych wdraża również zoptymalizowany, zabezpieczony i spójny projekt bazy danych, a następnie wykorzystuje schematy replikacji danych w celu zapewnienia spójności między rozproszonymi zestawami baz danych.

Inżynier baz danych będzie intensywnie angażował zespół badaczy, programistów i projektantów w celu opracowania środowiskowego oprogramowania komputerowego i aplikacji opartych na chmurze, które służą jako produkt wielu branżom. Od inżyniera baz danych oczekuje się pełnego wkładu w rozwój produktu.

Do codziennych/cotygodniowych zadań należą:
  • Zbieranie i ustalanie priorytetów wymagań dla oprogramowania do zarządzania danymi (w środowiskach stacjonarnych i chmurowych). Obejmuje to konceptualizację, gromadzenie i ustalanie priorytetów wymagań dotyczących produktów, obejmujących nakładające się dyscypliny, w tym mapowanie biznesowe, procesy biznesowe i partnerów zewnętrznych. Opracowuje specyfikacje usług sieciowych systemów hurtowni danych, przeprowadza analizę planowania pojemności, zbiera informacje o kosztach od dostawców sprzętu/usług – Wykazał się rozległą wiedzą w zakresie technologii administracyjnych MS SQL Server, takich jak pisanie zapytań SQL.
  • Opracowywanie kryteriów wyboru baz danych w oparciu o wymagania biznesowe, osobista odpowiedzialność za projektowanie i wdrażanie baz danych zgodnie z wewnętrznymi standardami i praktykami kodowania, osobiście wybieranie odpowiednich struktur z wdrożonych przyszłych systemów w celu spełnienia wymagań aplikacji.
  • Wykonuj bieżące monitorowanie i dostrajanie wydajności bazy danych zgodnie z przydziałem.
  • W razie potrzeby twórz okresowe raporty opisujące wskaźniki wydajności.
  • Pomoc personelowi technicznemu w projektowaniu baz danych.
Obowiązki:
  • Projektuj, twórz i wdrażaj rozbudowane bazy danych w środowisku desktopowym lub chmurowym
  • Zintegruj istniejące bazy danych w środowisku stacjonarnym lub w chmurze
  • Schemat bazy danych projektów, w tym tabele, które mogą być replikowane z jednego zestawu boksów do innego zestawu boksów
  • Modelowanie danych z naciskiem na bezpieczeństwo i wielkość bazy danych
  • Optymalizacja projektów baz danych w celu poprawy wydajności i kierowanie się względami planowania pojemności
  • Administracja bazą danych koncentruje się na bezpieczeństwie, najlepszych praktykach i planowaniu odzyskiwania po awarii.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe 2-5 lat w tworzeniu baz danych.
  • Licencjat z inżynierii IT lub informatyki.
  • Umiejętność zademonstrowania-przedstawienia projektu bazy danych realizowanego w karierze wnioskodawcy.
  • Istniejąca internetowa platforma do kodowania dla kandydatów do kodowania, taka jak GitHub.
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem koncepcji relacyjnych baz danych.
  • Doświadczenie z co najmniej 2 z następujących języków: PHP, Python SQL.
  • Doświadczenie z Google Cloud i architekturami Amazon
  • Mieć doświadczenie w zakresie ochrony środowiska lub zrównoważonego rozwoju lub umiejętność uczenia się pojęć związanych ze środowiskiem, takich jak rozliczanie gazów cieplarnianych, ślad węglowy, łańcuch dostaw, ocena cyklu życia (LCA), analiza przepływu materiałów, zarządzanie odpadami. itp.
Kluczowe umiejętności:
  • Modelowanie danych.
  • Architektura danych.
  • Projekt bazy danych.
  • Integracja istniejących baz danych zewnętrznych dostawców różnych formatów plików w środowiskach stacjonarnych i chmurowych.
  • Zapytania do bazy danych
  • Optymalizacja i poprawki bazy danych.
  • Szyfrowanie baz danych.
  • Zręczny.
  • Rozwiązywanie problemów i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Znajomość .Net i Java. Umiejętność efektywnej pracy i współpracy z programistami .Net i Java.
  • Znajomość internetowych pulpitów nawigacyjnych
  • Umiejętności raportowania, dokumentacji i tworzenia kopii zapasowych.
  • Znajomość C/C++ jest wartością dodaną.

Termin ostateczny: Aż do zapełnienia stanowiska.

Jak złożyć wniosek:

Pełne CV prosimy przesyłać na adres [email protected] z listem przewodnim wykazującym:

  • Twoje doświadczenia w dziedzinie baz danych.
  • Twoje umiejętności są związane z inżynierią baz danych.
  • Projekty i osiągnięcia związane ze stanowiskiem.

Tylko kandydaci z krótkiej listy zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

O DEISO: DEISO (Integrated Environmental Sustainability Oriented Research and Development) to firma zajmująca się zrównoważonym rozwojem z siedzibą w Japonii. Zapewnia zyski i wpływ firmom i branżom oraz wartości dla planety, instytucji akademickich i ludzi. DEISO świadczy profesjonalne usługi w celu zaspokojenia potrzeb w zakresie zrównoważonego rozwoju, wydajności, zapotrzebowania na energię i rentowności dzięki badaniom i rozwojowi, usługom ukierunkowanym na zrównoważony rozwój, BHP, rozwiązaniom w zakresie redukcji CO2, LCA, KPI, SDG, solidnemu społeczeństwu cyklu materiałowego, gospodarce niskoemisyjnej, oprogramowanie badawcze, oparte na chmurze rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz wsparcie w zakresie zrównoważonego rozwoju dla krajów wschodzących. Naszym celem jest poprawa efektywności środowiskowej, zarządzania, społeczeństwa i edukacji w branży dzięki zintegrowanej koncepcji, ocenie opartej na danych oraz rozwiązaniom i usługom konsultingowym opartym na nauce. Dowiedz się więcej o nas na https://www.deido.co.jp.

Odkryj szkolenie DEISO: Weź udział w najnowocześniejszych, certyfikowanych szkoleniach DEISO z zakresu zrównoważonego rozwoju, oceny cyklu życia (LCA), oprogramowania i baz danych LCA, rachunkowości gazów cieplarnianych, śladu węglowego, deklaracji środowiskowej produktu (EPD) i nie tylko. Odkryj tutaj naszą kompleksową ofertę szkoleniową.

pl_PLPolski

Programy szkoleniowe

Sprzedaż na koniec roku.

Wszystkie nasze programy szkoleniowe są już w sprzedaży!

do 50% wyłączone