Zapytania:
[email protected].
Wsparcie:

Tel: 03-5403-6479 (japoński)
Tel: +1-361-298-0005 (angielski)
Faks: 0488-72-6373
Godziny pracy:

Od poniedziałku do piątku 9:00-17:30 JST
Z wyjątkiem japońskich świąt narodowych.
Plecy

Stanowisko: Asystent Administracyjny

Stanowisko asystenta administracyjnego jest otwarte w DEISO LLC w celu wsparcia prac administracyjnych i zarządzania firmą. To stanowisko wymaga pełnej znajomości języka japońskiego oraz biznesowej znajomości języka angielskiego.

Podstawowe informacje:

  • Stanowisko: Asystent administracyjny.
  • Miejsce pracy: Sendai, Japonia, DEISO LLC.
  • Adres zamieszkania: City House Ichibancho Chuo, 2F Office No. 4
    Ichibancho 2-6-1, Aoba Ward
    Sendai, Miyagi
    980-0811, Japonia
  • Umiejętności językowe: japoński i angielski.
  • Rodzaj pracy: Praca na pół etatu z możliwością umowy na pełny etat w zależności od wyników kandydata.
  • Okres próbny zatrudnienia: 3 miesiące.
  • Termin ostateczny: Aż do zapełnienia stanowiska.
  • Identyfikator zadania: DSJOB2210

Zadania na stanowisku:

- Zapewnienie wsparcia administracyjnego dla sprawnego funkcjonowania firmy poprzez wykonywanie codziennych zadań.
- Odbieranie telefonów, e-maili, umawianie spotkań, wspieranie klientów i gości.
-Wykonywanie zadań administracyjnych, takich jak segregowanie, pisanie na klawiaturze, kopiowanie, oprawa, skanowanie itp.
-Wypełnianie i składanie wniosków w języku japońskim.
-Segregowanie i dystrybucja poczty w zespole.
-Przygotowywanie korespondencji memorandów, e-maili, rachunków, faktur, pokwitowań, ofert itp.
-Zarządzanie i utrzymywanie cyfrowych i fizycznych systemów archiwizacji.
-Zarządzaj kontami i prowadź księgowość
- Zaspokajaj potrzeby biznesowe, planując i przydzielając prośby biznesowe w celu poprawy wyników pracy, komunikując się z klientami przez telefon, e-maile i podczas spotkań.
- Organizowanie podróży członków zespołu, takich jak rezerwacja lotów i hoteli.
-Wspieranie zespołu poprzez wykonywanie zadań organizacyjnych i komunikacyjnych.
- Udzielanie informacji w odpowiedzi na zapytania przełożonego. Może wydawać rekomendacje przełożonemu.
- Przyczynianie się do wysiłków zespołu poprzez osiąganie niezbędnych wyników.
- Utrzymanie dostaw poprzez sprawdzanie zapasów w celu określenia poziomów zapasów, planowania dostaw, składania i przyspieszania zamówień na dostawy.
- Organizuj spotkania, telekonferencje i webinary
-Wspieranie i współpraca z innymi asystentami administracyjnymi w razie potrzeby.

Wymagania językowe:

  • Pełna znajomość języka japońskiego w komunikacji werbalnej i pisemnej oraz biznesowy poziom komunikacji w języku angielskim.

Kwalifikacje:

  • Pełna znajomość japońskiej kultury biznesowej.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zarządcze.
  • Wykaż się uprzejmością i profesjonalizmem, komunikując się przez telefon i e-mail.
  • Jesteś profesjonalnym i pewnym siebie rozmówcą z klientami.
  • Jesteś biegłym i pewnym siebie użytkownikiem komputera.
  • Zdolność do dobrej pracy samodzielnej, ale funkcjonowania w środowisku zespołowym.
  • Umiejętności raportowania.
  • Umiejętność pisania tekstów administracyjnych.
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office: MS-Word, MS-Excel, MS-PowerPoint, MS-Outlook, MS-OneNote.
  • Zaawansowana umiejętność zarządzania zadaniami.
  • Zaawansowana umiejętność zarządzania czasem.
  • Zaawansowana umiejętność organizowania.
  • Analizowanie i podsumowywanie informacji.
  • Posiadaj silne umiejętności wielozadaniowości
  • Profesjonalizm.
  • Zrozumienie podatków i podstaw rachunkowości.
  • Zarządzanie dostawami.
  • Zarządzanie zapasami.
  • Znajomość cyfrowych platform komunikacyjnych i narzędzi do pracy zdalnej.

Wymagane wykształcenie i doświadczenie

  • Wymagany jest tytuł licencjata.
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy administracyjnej przedsiębiorstw.
  • Znajomość środowiska, zagadnień środowiskowych, koncepcji zrównoważonego rozwoju i zrównoważonego rozwoju będzie dodatkowym atutem.

Aplikacja:

Pełne CV wraz z adresem e-mail i numerem telefonu prosimy przesyłać na adres [email protected] z listem przewodnim w języku angielskim. W tytule e-maila prosimy o podanie nazwy stanowiska lub numeru identyfikacyjnego stanowiska. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

Uwaga: Tylko kandydaci z krótkiej listy zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne.

O DEISO:

DEISO (Integrated Environmental Sustainability Oriented Research and Development) to firma zajmująca się zrównoważonym rozwojem z siedzibą w Sendai w Japonii, która zapewnia zyski i wpływ firmom i branżom oraz wartości dla planety, instytucji akademickich i ludzi. Świadczymy profesjonalne usługi, aby sprostać potrzebom w zakresie zrównoważonego rozwoju, wydajności, zapotrzebowania na energię i rentowności dzięki badaniom i rozwojowi, usługom ukierunkowanym na zrównoważony rozwój, rozwiązaniom w zakresie redukcji CO2, oprogramowaniu badawczemu, opartym na chmurze rozwiązaniom w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz wsparciu zrównoważonego rozwoju dla krajów wschodzących.

Jeśli spodobał Ci się ten post, dołącz do naszego bezpłatnego biuletynu, aby uzyskać więcej wartościowych treści! Zapisz się teraz, aby otrzymywać artykuły informacyjne, aktualizacje usług, przewodniki do pobrania i nie tylko. Kliknij tutaj!

Odkryj szkolenie DEISO: Weź udział w najnowocześniejszych, certyfikowanych szkoleniach DEISO z zakresu zrównoważonego rozwoju, oceny cyklu życia (LCA), oprogramowania i baz danych LCA, rachunkowości gazów cieplarnianych, śladu węglowego, deklaracji środowiskowej produktu (EPD) i nie tylko. Odkryj tutaj naszą kompleksową ofertę szkoleniową.

pl_PLPolski

Programy szkoleniowe

Sprzedaż na koniec roku.

Wszystkie nasze programy szkoleniowe są już w sprzedaży!

do 50% wyłączone