Uzziņas:
[email protected].
Atbalsts:

Tālr.: 03-5403-6479 (japāņu valodā)
Tālr.: +1-361-298-0005 (angļu valodā)
Fakss: 0488-72-6373
Biznesa stundas:

No pirmdienas līdz piektdienai 9:00–17:30 JST
Izņemot Japānas valsts svētkus.

Paziņojums par darbu: tehniskais asistents

Darba apraksts

Meklējam tehnisko palīgu, kas varētu atbildēt uz Japānas uzņēmumu klientu jautājumiem. Kā DEISO R&D komandas dalībniekam šis darbs prasa, lai pretendents izprastu mūsu sniegto pakalpojumu tehniskos aspektus un strādātu ar ekspertiem angļu valodas komunikācijas darba vidē. Pieteikuma iesniedzējs atbildēs uz Japānas uzņēmumu jautājumiem gan tehniski, gan administratīvi. Atbildēšana uz mūsu klientu jautājumiem un pieprasījumiem pa e-pastu, attālinātas tikšanās un klātienes komunikācija (ja nepieciešams). Jums būs jāsagatavo, jāaizpilda un jāiesniedz dokumenti un pieteikumi.

Nepieciešamās prasmes:

  1. Dzimtā valoda japāņu valodā (rakstiski un mutiski).
  2. Biznesa līmeņa angļu valodas zināšanas
  3. Spēja apgūt mūsu pakalpojumu un produktu tehniskos aspektus, aptvert tehniskās koncepcijas un idejas
  4. Teicamas Microsoft Office iemaņas: MS-Word, MS-Excel, MS-PowerPoint, MS-Outlook un attālā darba rīki un platformas (Zoom, Teams utt.)

Amats ir atvērts kandidātiem, kuri ir:

  • Pašvirzīgs, ar vadības un organizatoriskām prasmēm.
  • Spēj veikt biznesa uzdevumus laikā, noteikt prioritātes un ātri reaģēt uz klientu pieprasījumiem.
  • Tie, kas spēj pozitīvi pieņemt citu cilvēku atsauksmes un sniegt konstruktīvas atsauksmes citiem.
  • Piemīt caurspīdīgas komunikācijas prasmes.
  • Pašpārliecināts ar pozitīvu attieksmi.
  • Piemīt vēlme pēc izaugsmes un spēja sasniegt mērķus.

Izglītības prasības:

Augstskolas absolvents (prioritāte tiek dota reflektantiem, kuri ir pabeiguši zinātņu specialitāti).

Darba veids: Nepilna laika.

Alga: 1500 Japānas jenas stundā.

Darba vieta: Attālināts darbs.

Pārbaudes laiks: 1 mēnesis.

Darba dienas: 3-4 dienas.

Darba laiks: 2-4 stundas, 9:00 līdz 17:30 (var mainīties).

Brīvdienas: Sestdienas, svētdienas, valsts svētki, gada beigas un jaunā gada brīvdienas.

Kā pieteikties:

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz [email protected] angļu vai japāņu valodā.

Par DEISO: DEISO ir uz pētniecību orientēts, zinātniski pamatots padomdevēju un mākoņdatošanas risinājumu uzņēmums, kas atrodas Japānā. Mēs strādājam ilgtspējības, vides, tehnoloģiju, ražošanas, tirgus, produktu un IT labā.

Atklājiet DEISO apmācību: Iepazīstieties ar DEISO modernākajām, sertificētām apmācībām par ilgtspējību, dzīves cikla novērtējumu (LCA), LCA programmatūru un datu bāzēm, SEG uzskaiti, oglekļa pēdas nospiedumu, vides produktu deklarāciju (EPD) un ne tikai. Atklājiet mūsu visaptverošo apmācību portfeli šeit.

lvLatviešu valoda

Apmācību programmas

Gada beigu izpārdošana.

Visas mūsu apmācību programmas tagad ir pārdošanā!

līdz 50% atlaide