Uzziņas:
[email protected].
Atbalsts:

Tālr.: 03-5403-6479 (japāņu valodā)
Tālr.: +1-361-298-0005 (angļu valodā)
Fakss: 0488-72-6373
Biznesa stundas:

No pirmdienas līdz piektdienai 9:00–17:30 JST
Izņemot Japānas valsts svētkus.

Ir atklāta datubāzes inženiera vakance

Darba apraksts

Šī amata datubāzes inženieris ir atbildīgs par datu bāzu shēmas projektēšanu, izveidi, ieviešanu, atjaunināšanu un darbu ar datu bāzēm, esošo datu bāzu importēšanu, eksportēšanu un integrēšanu darbvirsmas programmatūrā un mākoņa lietojumprogrammās. Datu bāzes inženieris arī ievieš optimizētu, drošu un saskaņotu datu bāzes dizainu un pēc tam izmanto datu replikācijas shēmas, lai izveidotu konsekvenci starp izplatītajām datu bāzēm.

Datu bāzes inženieris plaši iesaistīs pētnieku, programmētāju un dizaineru komandu, lai izstrādātu vides darbvirsmas programmatūru un mākoņa lietojumprogrammas, kas kā produkts kalpo dažādām nozarēm. Paredzams, ka datu bāzes inženieris pilnībā veicinās produkta izstrādi.

Ikdienas/nedēļas pienākumos ietilpst:
  • Prasību apkopošana un prioritāšu noteikšana datu pārvaldības programmatūrai (darbvirsmas un mākoņa vidēs). Tas ietver produktu prasību konceptualizēšanu, apkopošanu un prioritāšu noteikšanu, ietverot disciplīnas, kas pārklājas, tostarp biznesa kartēšanu, biznesa procesus un ārējos partnerus. Izstrādā specifikācijas datu noliktavas sistēmu tīmekļa pakalpojumiem, veic jaudas plānošanas analīzi, apkopo informāciju par izmaksām no aprīkojuma/pakalpojumu pārdevējiem – ir pierādījusi plašas zināšanas MS SQL Server administrēšanas tehnoloģijās, piemēram, SQL vaicājumu rakstīšanā.
  • Datu bāzes atlases kritēriju izstrāde, pamatojoties uz biznesa prasībām, personīgi atbildīgs par datu bāzes projektēšanas un ieviešanas darbu, kas atbilst iekšējiem kodēšanas standartiem un praksei, personīgi izvēloties atbilstošās struktūras no ieviestajām potenciālajām sistēmām, lai atbilstu lietojumprogrammu prasībām.
  • Veiciet pastāvīgu datu bāzes veiktspējas uzraudzību un regulēšanu, kā noteikts.
  • Ja nepieciešams, izveidojiet periodiskus pārskatus, aprakstot veiktspējas rādītājus.
  • Palīdziet tehniskajam personālam datu bāzes projektēšanā.
Pienākumi:
  • Izstrādājiet, izveidojiet un ieviesiet plašas datu bāzes darbvirsmas vai mākoņa vidē
  • Integrējiet esošās datu bāzes darbvirsmas vai mākoņa vidē
  • Izstrādā datu bāzes shēmu, ieskaitot tabulas, kuras var replicēt no vienas kabīņu kopas uz citu kabīņu komplektu
  • Datu modelēšana ar uzsvaru uz drošību un datu bāzes lielumu
  • Datu bāzes dizainu optimizēšana, lai uzlabotu veiktspēju, un to veicina jaudas plānošanas apsvērumi
  • Datu bāzes administrēšana koncentrējas uz drošību, labāko praksi un avārijas seku novēršanas plānošanu.
Prasības:
  • Darba pieredze datu bāzu izstrādē 2-5 gadi.
  • Bakalaura grāds IT inženierzinātnēs vai datorzinātnēs.
  • Spēja demonstrēt-prezentēt pretendenta karjerā realizētu datu bāzes projektu.
  • Esoša tiešsaistes kodēšanas platforma pieteikuma iesniedzēja kodēšanas darbam, piemēram, GitHub.
  • Darba pieredze relāciju datu bāzu koncepciju izmantošanā.
  • Pieredze darbā ar vismaz 2 no šīm valodām, piemēram, PHP, Python SQL.
  • Pieredze darbā ar Google Cloud un Amazon Architectures
  • Jums ir pieredze vides vai ilgtspējības jomā vai spēja apgūt ar vidi saistītus jēdzienus, piemēram, SEG uzskaite, oglekļa pēdas nospiedums, piegādes ķēde, dzīves cikla novērtējums (LCA), materiālu plūsmas analīze, atkritumu apsaimniekošana. utt.
Galvenās prasmes:
  • Datu modelēšana.
  • Datu arhitektūra.
  • Datu bāzes dizains.
  • Dažādu failu formātu trešo pušu piegādātāju esošo datu bāzu integrēšana darbvirsmas un mākoņa vidēs.
  • Datu bāzes vaicājumi
  • Datu bāzes optimizācija un uzlabojumi.
  • Datu bāzu šifrēšana.
  • Veikls.
  • Traucējummeklēšanas un problēmu risināšanas prasmes
  • Iepazans ar .Net un Java. Spēja strādāt un efektīvi sadarboties ar .Net un Java programmētājiem.
  • Iepazīšanās ar tiešsaistes informācijas paneļiem
  • Ziņošanas, dokumentēšanas un dublēšanas prasmes.
  • C/C++ zināšanas ir pievienotā vērtība.

Nodošanas laiks: Līdz vieta ir aizpildīta.

Kā pieteikties:

Lūdzu, iesniedziet pilnu CV uz [email protected] ar pavadvēstuli, kas parāda:

  • Jūsu pieredze datu bāzes jomā.
  • Jūsu prasmes ir saistītas ar datu bāzes inženieriju.
  • Ar amatu saistītie projekti un sasniegumi.

Uz interviju sazināsies tikai ar atlasītajiem kandidātiem.

Par DEISO: DEISO (Integrated Environmental Sustainted Oriented Research and Development) ir ilgtspējības uzņēmums, kas atrodas Japānā. Tas nodrošina peļņu un ietekmi uz uzņēmumiem un nozarēm un vērtības planētai, akadēmiskajām iestādēm un cilvēkiem. DEISO sniedz profesionālus pakalpojumus, lai apmierinātu vajadzības pēc ilgtspējības mērķiem, efektivitātes, enerģijas pieprasījuma un rentabilitātes, izmantojot pētniecību un attīstību, uz ilgtspējību vērstus pakalpojumus, EHS, CO2 samazināšanas risinājumus, LCA, KPI, SDG, stabilu materiālu cikla sabiedrību, zemu oglekļa ekonomiku, pētniecības programmatūra, uz mākoņiem balstīti ilgtspējības risinājumi un ilgtspējības atbalsts jaunattīstības valstīm. Mūsu mērķis ir uzlabot nozares veikumu vides jomā, pārvaldību, sabiedrību un izglītību, izmantojot integrētu koncepciju, uz datiem balstītu novērtējumu un zinātniski pamatotus konsultāciju risinājumus un pakalpojumus. Uzziniet vairāk par mums vietnē https://www.deido.co.jp.

Atklājiet DEISO apmācību: Iepazīstieties ar DEISO modernākajām, sertificētām apmācībām par ilgtspējību, dzīves cikla novērtējumu (LCA), LCA programmatūru un datu bāzēm, SEG uzskaiti, oglekļa pēdas nospiedumu, vides produktu deklarāciju (EPD) un ne tikai. Atklājiet mūsu visaptverošo apmācību portfeli šeit.

lvLatviešu valoda

Apmācību programmas

Gada beigu izpārdošana.

Visas mūsu apmācību programmas tagad ir pārdošanā!

līdz 50% atlaide