Érdeklődés:
[email protected].
Támogatás:

Tel: 03-5403-6479 (japán)
Tel: +1-361-298-0005 (angol)
Fax: 0488-72-6373
Fogadó órák:

Hétfőtől péntekig 9:00-17:30 JST
Kivéve a japán nemzeti ünnepeket.

Álláshirdetés: műszaki asszisztens

Munkaköri leírás

Műszaki asszisztenst keresünk, aki válaszolni tud a japán cégek ügyfél-megkereséseire. Az DEISO K+F csapatának tagjaként ez a munka megköveteli a jelentkezőtől, hogy megértse az általunk nyújtott szolgáltatások technikai vonatkozásait, és angol kommunikációs munkakörnyezetben dolgozzon szakértőkkel. A pályázó válaszolni fog a japán cégek megkereséseire, mind műszaki, mind adminisztratív szempontból. Ügyfeleink kérdéseinek és kéréseinek megválaszolása e-mailben, távoli megbeszéléseken és személyes kommunikáción (szükség esetén). Önnek kell elkészítenie, kitöltenie és benyújtania a dokumentumokat és a kérelmeket.

Szükséges készségek:

  1. Japán nyelv anyanyelvi szinten (írásban és szóban).
  2. Üzleti szintű angol nyelvtudás
  3. Képes megismerni szolgáltatásaink és termékeink műszaki vonatkozásait, megragadni a műszaki koncepciókat és ötleteket
  4. Kiváló Microsoft Office ismeretek: MS-Word, MS-Excel, MS-PowerPoint, MS-Outlook, valamint távoli munkaeszközök és platformok (Zoom, Teams stb.)

Az állás nyitott olyan jelentkezők számára, akik:

  • Önvezető, vezetői és szervezői képességekkel.
  • Időben képes elvégezni az üzleti feladatokat, rangsorolni és gyorsan reagálni az ügyfelek kéréseire.
  • Akik pozitívan tudják fogadni mások visszajelzéseit, és építő jellegű visszajelzést tudnak adni másoknak.
  • Rendelkezz átlátható kommunikációs készségekkel.
  • Magabiztos pozitív hozzáállással.
  • Legyen benned a növekedési vágy, és képes a célok elérésére.

Oktatási követelmények:

Egyetemi végzettség (elsőbbséget élveznek azok a jelentkezők, akik természettudományi szakot végeztek).

Munka típus: Részidő.

Bér: 1500 japán jen óránként.

Munkavégzés helye: Távmunka.

Próbaidő: 1 hónap.

Munkanapok: 3-4 nap.

Munkaidő: 2-4 óra, 9:00-17:30 (változtatás jogát fenntartjuk).

Ünnepek: Szombaton, vasárnap, nemzeti ünnepek, év végi és újévi ünnepek.

Hogyan kell alkalmazni:

Önéletrajzát és motivációs levelét kérjük a címre küldeni [email protected] angolul vagy japánul.

Az DEISO-ről: Az DEISO egy kutatás-orientált, tudományos alapú tanácsadó és felhőalapú megoldásokat kínáló vállalat Japánban. A fenntarthatóságért, a környezetért, a technológiáért, a gyártásért, a piacért, a termékekért és az ITért dolgozunk.

Fedezze fel az DEISO képzést: Merüljön el az DEISO élvonalbeli, tanúsított képzésében a fenntarthatóság, az életciklus-értékelés (LCA), az LCA-szoftverek és adatbázisok, az üvegházhatású gázok elszámolása, a szénlábnyom, a környezetvédelmi terméknyilatkozat (EPD) és egyéb témakörökben. Fedezze fel átfogó képzési portfóliónkat itt.

hu_HUMagyar

Képzési programok

Év végi értékesítés.

Minden képzési programunk akciósan elérhető!

akár 50% le