Érdeklődés:
[email protected].
Támogatás:

Tel: 03-5403-6479 (japán)
Tel: +1-361-298-0005 (angol)
Fax: 0488-72-6373
Fogadó órák:

Hétfőtől péntekig 9:00-17:30 JST
Kivéve a japán nemzeti ünnepeket.

Megnyílt az adatbázis-mérnök állása

Munkaköri leírás

Az ebben a pozícióban lévő adatbázismérnök felelős az adatbázissémák tervezéséért, létrehozásáért, megvalósításáért, frissítéséért és az adatbázissémák kezeléséért, valamint a meglévő adatbázisok importálásáért, exportálásáért és asztali alapú szoftverekbe és felhőalkalmazásokba való integrálásáért. Az adatbázis-mérnök optimalizált, biztonságos és összefüggő adatbázistervezést is megvalósít, majd adatreplikációs sémákat használ az elosztott adatbáziskészletek közötti konzisztencia megteremtésére.

Az adatbázis-mérnök kutatókból, programozókból és tervezőkből álló csapatot fog széles körben bevonni olyan környezetbarát asztali szoftverek és felhőalapú alkalmazások fejlesztésébe, amelyek az iparágak széles skáláját szolgálják termékként. Az adatbázis-mérnöktől teljes mértékben hozzá kell járulnia a termék fejlesztéséhez.

A napi/hétről-hétre végzett feladatok közé tartozik:
  • Adatkezelő szoftverek követelményeinek összegyűjtése és rangsorolása (asztali és felhő környezetben). Ez magában foglalja a termékkövetelmények fogalmi meghatározását, összegyűjtését és rangsorolását, amelyek átfedő szakterületeket foglalnak magukban, beleértve az üzleti feltérképezést, az üzleti folyamatokat és a külső partnereket. Kidolgozza az adattárház-rendszerek webszolgáltatásainak specifikációit, kapacitástervezési elemzést végez, költséginformációkat gyűjt a berendezések/szolgáltatások szállítóitól – Széleskörű szakértelemről tett tanúbizonyságot az MS SQL Server adminisztrációs technológiák terén, mint például az SQL lekérdezések írása.
  • Adatbázis-kiválasztási kritériumok kidolgozása üzleti követelmények alapján, személyesen felelős a belső kódolási szabványoknak és gyakorlatoknak megfelelő adatbázis-tervezési és bevezetési munkákért, személyesen kiválasztva a megfelelő struktúrákat a megvalósított leendő rendszerek közül az alkalmazási követelményeknek megfelelően.
  • Végezze el az adatbázis teljesítményének folyamatos figyelését és hangolását a hozzárendelés szerint.
  • Szükség szerint rendszeresen készítsen jelentéseket a teljesítménymutatókról.
  • Segítségnyújtás a műszaki személyzetnek az adatbázis-tervezésben.
Felelősségek:
  • Kiterjedt adatbázisok tervezése, létrehozása és megvalósítása asztali vagy felhő alapú környezetben
  • Integrálja a meglévő adatbázisokat asztali vagy felhő alapú környezetben
  • Az adatbázissémát tervezi, beleértve azokat a táblákat is, amelyek replikálhatók egyik fülkekészletből egy másik fülkekészletbe
  • Adatmodellezés a biztonságra és az adatbázis méretére helyezve a hangsúlyt
  • Az adatbázis-tervek optimalizálása a jobb teljesítmény érdekében, és kapacitástervezési szempontok alapján
  • Az adatbázis-adminisztráció a biztonságra, a legjobb gyakorlatokra és a katasztrófa utáni helyreállítás tervezésére összpontosít.
Követelmények:
  • 2-5 év adatbázis fejlesztésben szerzett tapasztalat.
  • Alapképzés informatikai mérnök vagy számítástechnika szakon.
  • Képes a pályázó pályafutása során megvalósult adatbázis-projekt bemutatására-bemutatására.
  • Meglévő online kódolási platform a pályázó kódolási munkáihoz, például a GitHub.
  • Relációs adatbázisok fogalmainak használatában szerzett munkatapasztalat.
  • Az alábbiak közül legalább 2 nyelvben szerzett tapasztalat: PHP, Python SQL.
  • Google Cloud és Amazon Architectures tapasztalat
  • Rendelkezik környezeti vagy fenntarthatósági háttérrel, vagy képes olyan környezeti fogalmak elsajátítására, mint az ÜHG-elszámolás, szénlábnyom, ellátási lánc, életciklus-értékelés (LCA), anyagáramlás-elemzés, hulladékgazdálkodás. stb.
A legfontosabb készségek:
  • Adatmodellezés.
  • Adatarchitektúra.
  • Adatbázis tervezés.
  • Különféle fájlformátumú külső gyártók meglévő adatbázisainak integrálása asztali és felhő alapú környezetekben.
  • Adatbázis lekérdezések
  • Adatbázis optimalizálás és módosítások.
  • Adatbázisok titkosítása.
  • Agilis.
  • Hibaelhárítási és problémamegoldó készség
  • .Net és Java ismeret. Képes hatékonyan dolgozni és együttműködni .Net és Java programozókkal.
  • Ismeretek az online műszerfalakkal
  • Jelentési, dokumentációs és biztonsági mentési ismeretek.
  • A C/C++ ismerete hozzáadott értéket jelent.

Határidő: Amíg a pozíció be nem töltődik.

Hogyan kell alkalmazni:

Kérjük, küldje el teljes önéletrajzát a címre [email protected] kísérőlevéllel, amely bemutatja:

  • Az adatbázis területén szerzett tapasztalataid.
  • Az Ön képességei az adatbázis-fejlesztéshez kapcsolódnak.
  • A pozícióhoz kapcsolódó projektek és eredmények.

Csak a kiválasztott jelölteket hívjuk meg interjúra.

Az DEISO-ről: Az DEISO (Integrated Environmental Sustainability Oriented Research and Development) egy japán székhelyű fenntarthatósági vállalat. Nyereséget és hatást biztosít a vállalkozásoknak és az iparágaknak, valamint értékeket biztosít a bolygónak, a tudományos intézményeknek és az embereknek. Az DEISO professzionális szolgáltatásokat nyújt a fenntarthatósági célok, a hatékonyság, az energiaigény és a jövedelmezőség igényeinek kielégítésére kutatás-fejlesztéssel, fenntarthatóság-központú szolgáltatásokkal, EHS-sel, CO2-csökkentési megoldásokkal, LCA-val, KPI-kkel, SDG-kkel, szilárd anyagciklusú társadalommal, alacsony szén-dioxid-kibocsátású gazdasággal, kutatási szoftverek, felhő alapú fenntarthatósági megoldások és fenntarthatósági támogatás a feltörekvő országok számára. Célunk, hogy integrált koncepcióval, adatvezérelt értékeléssel, valamint tudományos alapú tanácsadói megoldásokkal és szolgáltatásokkal javítsuk az iparág környezeti teljesítményét, kormányzását, társadalmát és oktatását. Tudjon meg többet rólunk: https://www.deido.co.jp.

Fedezze fel az DEISO képzést: Merüljön el az DEISO élvonalbeli, tanúsított képzésében a fenntarthatóság, az életciklus-értékelés (LCA), az LCA-szoftverek és adatbázisok, az üvegházhatású gázok elszámolása, a szénlábnyom, a környezetvédelmi terméknyilatkozat (EPD) és egyéb témakörökben. Fedezze fel átfogó képzési portfóliónkat itt.

hu_HUMagyar

Képzési programok

Év végi értékesítés.

Minden képzési programunk akciósan elérhető!

akár 50% le