Запитвания:
[email protected].
Поддържа:

Тел.: 03-5403-6479 (японски)
Тел.: +1-361-298-0005 (английски)
Факс: 0488-72-6373
Работно време:

Понеделник-петък 9:00-17:30 JST
С изключение на японските национални празници.
обратно

Открита е позиция за инженер база данни

Описание на работата

Инженерът на базата данни на тази позиция отговаря за проектирането, създаването, внедряването, актуализирането и работата със схемата на базата данни, импортирането, експортирането и интегрирането на съществуващи бази данни в базиран на настолен компютър софтуер и облачни приложения. Инженерът на бази данни също така прилага оптимизиран, защитен и сплотен дизайн на база данни и след това използва схеми за репликация на данни, за да създаде последователност в разпределените набори от бази данни.

Инженерът на бази данни ще включи широко екип от изследователи, програмисти и дизайнери за разработване на екологичен настолен софтуер и облачно базирани приложения, които обслужват широк спектър от индустрии като продукт. От инженера на базата данни се очаква да допринесе изцяло за развитието на продукта.

Ежедневните/ежеседмичните задачи включват:
  • Събиране и приоритизиране на изискванията за софтуер за управление на данни (в настолни и облачни среди). Това включва концептуализиране, събиране и приоритизиране на продуктови изисквания, включващи припокриващи се дисциплини, включително бизнес картографиране, бизнес процеси и външни партньори. Разработва спецификации за уеб услуги на системи за съхранение на данни, извършва анализ на планиране на капацитета, събира информация за разходите от доставчици на оборудване/услуги – Демонстриран обширен опит в технологиите за администриране на MS SQL Server като писане на SQL заявки.
  • Разработване на критерии за избор на база данни въз основа на бизнес изискванията, лична отговорност за работата по проектиране и внедряване на база данни, която се придържа към вътрешни стандарти и практики за кодиране, лично избиране на подходящите структури от внедрени перспективни системи, за да отговори на изискванията на приложението.
  • Извършване на текущ мониторинг и настройка на производителността на базата данни, както е зададено.
  • Създавайте периодични отчети, описващи показателите за ефективност, ако е необходимо.
  • Подпомагане на техническия персонал при проектирането на база данни.
Отговорности:
  • Проектирайте, създайте и внедрете обширни бази данни в десктоп или облачно базирана среда
  • Интегрирайте съществуващи бази данни в десктоп или облачно базирана среда
  • Схемата на базата данни за проекти, включително таблици, които могат да бъдат копирани от един набор от отделения в друг набор от отделения
  • Моделиране на данни с акцент върху сигурността и размера на базата данни
  • Оптимизиране на дизайна на бази данни за подобрена производителност и водено от съображения за планиране на капацитета
  • Администрирането на бази данни се фокусира върху сигурността, най-добрите практики и планирането на възстановяване след бедствие.
Изисквания:
  • Трудов опит от 2-5 години в разработка на бази данни.
  • Бакалавърска степен по ИТ инженерство или компютърни науки.
  • Възможност за демонстриране-представяне на проект за база данни, реализиран в кариерата на кандидата.
  • Съществуваща онлайн платформа за кодиране за работата по кодиране на кандидата, като GitHub.
  • Работен опит с използване на концепции за релационни бази данни.
  • Опит с поне 2 от следните: езици като PHP, Python SQL.
  • Опит с Google Cloud и Amazon Architectures
  • Имате опит в областта на околната среда или устойчивостта или способност да научите концепции, свързани с околната среда, като отчитане на парникови газове, въглероден отпечатък, верига на доставки, оценка на жизнения цикъл (LCA), анализ на материалния поток, управление на отпадъците. и т.н.
Ключови умения:
  • Моделиране на данни.
  • Архитектура на данни.
  • Дизайн на база данни.
  • Интегриране на съществуващи бази данни на доставчици на трети страни на различни файлови формати в десктоп и облачно базирани среди.
  • Заявки към бази данни
  • Оптимизиране на бази данни и настройки.
  • Криптиране на бази данни.
  • Пъргав.
  • Умения за отстраняване на проблеми и разрешаване на проблеми
  • Познания с .Net и Java. Способност за ефективна работа и сътрудничество с .Net и Java програмисти.
  • Познания с онлайн таблата за управление
  • Умения за докладване, документиране и архивиране.
  • Познаването на C/C++ е добавена стойност.

Краен срок: До заемане на позицията.

Как да кандидатствам:

Моля, изпратете пълната си автобиография на [email protected] с мотивационно писмо, което демонстрира:

  • Вашият опит в областта на базата данни.
  • Вашите умения са свързани с инженеринг на база данни.
  • Проекти и постижения, свързани с позицията.

Само избраните кандидати ще бъдат потърсени за интервю.

Относно DEISO: DEISO (Интегрирано изследване и развитие, ориентирано към устойчивостта на околната среда) е компания за устойчиво развитие, базирана в Япония. Той осигурява печалба и въздействие върху бизнеса и индустриите и ценности за планетата, академичните институции и хората. DEISO предоставя професионални услуги за посрещане на нуждите от цели за устойчивост, ефективност, енергийно търсене и рентабилност с научноизследователска и развойна дейност, услуги, фокусирани върху устойчивостта, EHS, решения за намаляване на CO2, LCA, KPI, SDG, общество със стабилен материален цикъл, нисковъглеродна икономика, изследователски софтуер, базирани на облак решения за устойчивост и подкрепа за устойчивост за развиващите се страни. Ние се стремим да подобрим екологичните показатели, управлението, обществото и образованието на индустрията с интегрирана концепция, оценка, базирана на данни, и научно базирани консултантски решения и услуги. Научете повече за нас на https://www.deido.co.jp.

Открийте обучението DEISO: Потопете се в авангардно, сертифицирано обучение на DEISO по устойчивост, оценка на жизнения цикъл (LCA), LCA софтуер и бази данни, отчитане на парникови газове, въглероден отпечатък, екологична продуктова декларация (EPD) и други. Разкрийте нашето цялостно портфолио за обучение тук.

bg_BGБългарски

Програми за обучение

Разпродажби в края на годината.

Всички наши програми за обучение вече са в продажба!

до 50% отстъпка